napište nám

Rádi odpovíme na dotazy

Thank you! Your submission has been received!

Omlouváme se, ale něco se nepovedlo. Zkuste to prosím znovu.

Bydlení

Projekt Jižní Terasy

Bydlení u řeky

Výstavba 4 bytových domů, nových přilehlých komunikací, parkovacích stání a sadových úprav při meandru řeky Haná.

Investor:

Jižní terasy, s. r. o.

Rok zahájení:

Rok dokončení:

Fáze:

detaily výstavby

Jedná  se o výstavbu obytného souboru novostaveb 4 bytových domů, nových přilehlých  komunikací, parkovacích stání, zpevněných ploch, sadové úpravy a novou technickou infrastrukturu inženýrských sítí těchto objektů. Plánováno je 151 bytových jednotek.

Vizualizace bytového komplexu
Vizualizace bytového komplexu

Řešený obytný soubor, umístěný na nepravidelném rovinném pozemku při meandru řeky Haná, je  navržen jako plynulé pokračování a dovršení bytové zástavby v ulici Tyršova. Osa nového urbanistického řešení je koncipována v návaznosti na stávající 9-ti podlažní budovy s výrazným pravoúhlým řádem,  orientovaným (včetně přiléhajících komunikací) ve směru severovýchod –  jihozápad. Zásadním hlediskem návrhu je dosažení ideální orientace bytů jak ke světovýmstranám z důvodu proslunění, tak z hlediska atraktivních výhledůjižním směrem, přes řeku, do zeleně na protějším břehu. Samozřejmostí jezajištění adekvátní dopravní obslužnosti vč. parkovacích kapacit.

Situační plán bytového komplexu Jižní Terasy
Situační plán bytového komplexu Jižní Terasy

Nyní je rozpracována dokumentace pro územní rozhodnutí. Již byla podepsána "Plánovací smlouva", která bude řešit veřejnoudopravní a technickou infrastrukturu.

...

No items found.
Galerie ostatních projektů
Ostatní projekty v lokalitě

Zatím nebyly zveřejněny další plánované projekty.

URBANISTICKÉ celky

Aktuální přehled

Soubory cookies

Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.