napište nám

Rádi odpovíme na dotazy

Thank you! Your submission has been received!

Omlouváme se, ale něco se nepovedlo. Zkuste to prosím znovu.

Hraničky

Spokojený život bez hranic

Rok zahájení:

Rok dokončení:

detaily výstavby

V této měststké části je potřeba se zaměřit na zvyšování komfortu bydlení a dopravní obslužnosti. Je zde absence odstavných a parkovacích stání. Komunikace jsou zúžené a slepé. Připravujeme nová řešení, které situaci výrazně zlepší.

Smyslem navrhovaných stavebních úprav ve dvorních částech ul. Na Hraničkách je zvýšení bezpečnosti provozu vozidel, provedení nového způsobu odstavných a parkovacích stání ve vnitroblocích a úprava šířkového uspořádání vozovky obslužných komunikací stavebně technickým řešením tak, aby průjezd všech vozidel a zejména vozidel IZS a odvozu komunálního odpadu ve dvorních traktech byl prováděn bezpečně, bezkonfliktně, s oddělením chodců od motorové dopravy a tím i zvýšení bezpečnosti pěší dopravy, kde absence komunikací pro pěší v těchto částech nutila chodce vstupovat do vozovky a zejména zklidněním provozu dopravním opatřením s režimem ZÓNA TEMPO 30.

...

No items found.
Soubory cookies

Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.