napište nám

Rádi odpovíme na dotazy

Thank you! Your submission has been received!

Omlouváme se, ale něco se nepovedlo. Zkuste to prosím znovu.

Bydlení

Pozemky Víta Nejedlého

Pozemky na kraji města

Na okraji města vyroste 15 nových rodinných domů. Připravujeme i další etapu, kterou chceme podpořit jejich výstavbu.

Investor:

Město Vyškov

Rok zahájení:

2024

Rok dokončení:

Fáze:

detaily výstavby

Na počátku byl výrazný nárůst poptávky po možnosti výstavby rodinných domů. Před časem jsme schválili investiční záměr, který navrhoval lokalitu, u které se mohl opřít o vlastnické vztahy. Letos tak v ulici Víta Nejedlého ve směru na Radslavice připravíme stavební pozemky pro individuální výstavbu.

Svůj domov v místě najde 15 rodin. Sice se nabídka ze strany soukromého sektoru v posledních letech zvýšila, přesto chceme hlad po výstavbě rodinných domů podpořit. Letošní záměr nabídne 15 stavebních pozemků v klidné okrajové části města, avšak pořád s velice dobrou dostupností do centra. Vybudujeme páteřní komunikaci a chodníky, pozemky kompletně zasíťujeme, tedy přivedeme na ně základní infrastrukturu nutnou pro kvalitní bydlení: připojení vody, kanalizace, elektřiny, plynu.

Situační nákres infrastruktury - první návrh
Situační nákres infrastruktury - první návrh

Lokalita částečně navazuje na nedávnou výstavbu rodinných domů soukromé firmy. Nechtěli jsme jít v tomto případě cestou prodeje pozemků developerům, ale přímým prodejem jednotlivým zájemcům. Aby bylo možné zaručit kvalitu celé lokality, z naší strany stanovíme podmínky pro jednotlivé parcely, ať už jde o podíl zastavěné plochy či třeba stavební výšku. Prodávat budeme pravděpodobně obálkovou metodou.

Situační plán - první návrh

Se samotnými pracemi letošní rozpočet počítá, investice vyjde na zhruba 25 milionů. Hotovo má být z naší strany na podzim. Tím ale naše aktivita nekončí, s nabídkou stavebních parcel hodláme pokračovat. Klíčové je samozřejmě ucelené vlastnictví pozemků. Dochází tak k postupnému výkupu, abychom i příště mohli efektivně využít stávající technické a dopravní infrastruktury.

...

No items found.
Galerie ostatních projektů
Ostatní projekty v lokalitě

Zatím nebyly zveřejněny další plánované projekty.

URBANISTICKÉ celky

Aktuální přehled

Soubory cookies

Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.